Ciekawe gadżety dla mamy i dziecka

0
158

Życie mamy nie jest proste i na pewno wiele razy mogłaś się już o tym przekonać. Codziennie usiłujesz pogodzić wychowywanie maluszka z domowymi obowiązkami, pracą, nauką i własnymi pasjami, jednak twoja doba (jak u każdego człowieka) liczy jedynie dwadzieścia cztery godziny, w trakcie których nie jesteś w stanie wszystkiego zrobić. Czy aby na pewno? Jeśli zaczniesz sięgać po wartościowe i wielofunkcyjne gadżety dla mamy i dziecka, staniesz się bardziej wydajna i zaoszczędzisz sporo czasu. A oto najciekawsze z tych akcesoriów. Kup przynajmniej jeden z nich.

Ciekawe akcesoria

Pierwsza propozycja gadżetu dla mamy i dziecka to smoczek z przytulanką. Bardzo możliwe, że nawet nie miałaś pojęcia o jego istnieniu, ale gdy tylko przegrzebiesz dalsze zakątki Internetu, na pewno znajdziesz go w którymś ze sklepów online. A powoli podbija on serca polskich mam. Taki smoczek doskonale sprawdza się podczas usypiania dziecka, ponieważ zajmuje jego ręce i buzię jednocześnie. Dziecko może się do niego samo wtulić. Momentalnie zasypia, a ty masz chwilę tylko dla siebie.

Drugi gadżet pomoże ci natomiast podczas procesu karmienia, który też bywa trudny, zwłaszcza jeśli często podróżujesz z dzieckiem i np. regularnie zabierasz je do restauracji lub do znajomych i rodziny. Chodzi tutaj o krzesełko z funkcją karmienia. To typ mobilnego gadżetu, który sama z łatwością zawsze złożysz, by następnie zabrać go tam, dokąd się akurat udajesz. Krzesełka tego typu ważą nie więcej niż kilka kilogramów. To naprawdę fantastyczny gadżet dla regularnie podróżujących rodziców.

Innowacyjne gażdety

Teraz czas na coś znacznie bardziej innowacyjnego, a dla niektórych nawet kontrowersyjnego. Istnieją bowiem specjalistyczne gadżety dla mamy i dziecka, które (przynajmniej według ich producentów) potrafią tłumaczyć… płacz maluszków! To takie sprytne translatory. Wystarczy przytrzymać je przy dzieciaczku, gdy ten zacznie płakać, aby uzyskać informację o tym, jaki jest powód jego rozpaczy. Gadżet sam podpowie ci, czy twój maluch chce spać, jeść czy po prostu się bawić. Czy warto to kupić? Sama odpowiedz sobie na to pytanie.

Opisane w tym tekście akcesoria to oczywiście nie wszystkie gadżety dla mamy i dziecka występujące na rynku, więc jeśli tylko zainteresował cię ten temat, zacznij go zgłębiać sama, wykorzystując tutaj możliwości Internetu. Posłuchaj też rad innych mam. Zobacz, co takiego sprawdziło się u innych rodziców. Nikt tak nie doradzi kobiecie jak druga kobieta, która sama była kiedyś w jej sytuacji. Możesz nawet poprosić o pomoc swoją mamę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here