modne chłopięce włosy
in

Modne fryzury dla chłopców – trendy na rok 2019

Wraz z nadejściem sezonu wiosna lato 2019 warto zastanowić się, które z modnych fryzur dla chłopców, warto wykorzystać dla swojego dziecka.

Najciekawsze fryzury dla małych chłopców

modne fryzury wiosna 2019
Krótkie włosy będą jedną z głównych propozycji na wiosnę dla chłopców

Warto zaznaczyć, że wśród modnych fryzur dla chłopców w 2019 rządzić będą przede wszystkim stylizacje z krótkimi włosami. Taki rodzaj uczesania jest idealny na zbliżający się ciepły sezon. Z taką długością można wykonać także eleganckie i ciekawe uczesania, które pasować będą nie tylko na co dzień, ale też na wyjątkowe okazje.

Każdą z niżej wymienionych propozycji cięć należy pielęgnować odpowiednimi kosmetykami przeznaczonymi do wykonania stylizacji. Warto podkreślić, że tylko fryzjer będzie mógł najtrafniej ocenić jaki kosmetyk do włosów będzie najlepszy.

Brush-textured crop z modyfikacjami

Przedziałek we włosach
Wyraźnie widoczny przedziałek z pewnością w chłopięcych fryzurach ponownie będzie idealnym wiosennym posunięciem

Brush-textured crop to klasyczna fryzura, która cieszy się dużą popularnością. Ten rodzaj cięcia cechuje się delikatnie wyciętymi boczkami oraz znacznie dłuższą górą.

W 2019 roku modnym szczegółem w tym cięciu będą wyraźne linie. Umieszcza się je tylko po jednej stronie, tuż przy czole. Warto jednak podkreślić, że nie należy dodawać zbyt wiele takich detali w tej fryzurze – zdecydowanie lepiej prezentują się tylko dwa pojedyncze wzory. Taki rodzaj uczesania podkreśla indywidualizm, a także dodaje on charakteru.

Klasyczny side part

Wśród najbardziej eleganckich fryzur dla chłopców warto zwrócić uwagę na side part. Jest to klasyczne uczesanie, w którym najistotniejszym elementem jest wyraźny przedziałek  wykonany z jednej strony. Można zastosować także modyfikację takiego cięcia poprzez zaczesanie włosów lekko w tył. Taki rodzaj fryzury pasować będzie do każdego kształtu twarzy poza kwadratową.

Warto dodać, że wybór strony, po której znajdować ma się przedziałek nie ma szczególnego znaczenia. Mimo tego, warto zrobić go na stronie o lepszym profilu twarzy.

Slick back z wygolonym wzorem

fryzura dobrana do rysów twarzy
Uczesania dopasowanego do kształtu twarzy, zawsze będzie ogromnym plusem do wyglądu

Fryzura slick back to rodzaj wystylizowanego uczesania dopasowanego do kształtu twarzy. Cechą charakterystyczną takiej stylizacji są równo podcięte boki oraz góra ułożona do tyłu z długą grzywką, nie dotykającą czoła. Jest to jedna z najbardziej trendy fryzur ostatnich lat. Aczkolwiek w tym sezonie modny akcent stanowić będzie umieszczenie wyraźnego wycięcia po bokach głowy. Taki detal doda nowoczesności fryzurze.
Zaznaczamy, że taki wygląd pasuje jedynie do owalnych twarzy z mniejszym czołem.

Które z wyżej wymienionych fryzur dla chłopców, uważacie, że są najciekawsze? Swoje odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

zestawienie kurtek na wiosnę

Męskie propozycje kurtek na wiosnę

porost włosów wiosną

Krople żołądkowe na porost włosów? To wielki hit!