Jak dbać w domu o gładkie pięty? Poradnik

Fajnie jest jak człowiek o siebie dba. To jest niesamowicie ważne jak się ma to poczucie, że robimy dla siebie wszystko, co najlepsze. Nie powinniśmy ulegać chwilowym modom, tylko naprawdę dbać o siebie. To jest ważne. Nie ma co tak naprawdę postępować głupio. Głupie postępowanie jeszcze nikogo nie zaprowadziło daleko. Chcemy być mądrzy, starajmy się działać tak, aby nasze postępowanie pełne było kroków wolnych, ale dobrych. To samo można zrobić w kwestii dbałości o własną urodę. Pięty też przecież mogą być zadbane.

Nie musimy chodzić o jakiś specjalistów, aby nasze pięty były gładkie. Sami w domu możemy o nie dbać. To wcale nie jest takie trudne, ale musimy się wykazać regularnością. Nikt, kto dba o siebie okazjonalnie, nie może się cieszyć z doskonałych efektów. Zróbmy co w naszej mocy, aby nasze pięty były zadbane. W końcu przecież całe nasze ciało powinno być zadbane, a nie tylko jego wybiórcze części. Nie ma co pochodzić do siebie w sposób wyrywkowy, jak możemy dbać o siebie kompleksowo i może to okazać się dla nas bardzo komfortowe. Tak właśnie należy działać. Z rozwagą i kompleksowo.

Czy pumeks wystarczy w walce o piękne pięty?

Pumeks jest potrzebny i naprawdę fajnie się sprawdza w roli czegoś, co ściera. Oczywiście pumeks pumeksowi nie równy. Teraz to w ogóle nie jest tak, jak kiedyś. Kiedyś kosmetyki były lepszej jakości. Potrafiły być naprawdę wspaniałe. Obecnie pumeksy, które można kupić są kiepskiej jakości i po prostu nie można ich przyrównać do tych, które były kiedyś i które wytrzymywały nawet całe lata. Jednak oprócz pumeksu warto zainwestować też w coś, co będzie dodatkowym atutem w walce z twardymi piętami.

Podobno moczenie stóp w wodzie z octem daje fajne efekty. Jeszcze innym pomysłem jest moczenie stóp w wodzie ze sobą. To podobno wszystko fajnie zmiękcza pięty i potem można je traktować pumeksem. Warto spróbować, bo każda porada, która może przynosić nam coś właściwego, jest bardzo cenna i nie powinniśmy rezygnować z takich informacji, które mogą nam przynieść same korzyści jeśli się z nimi będziemy zgadzać.

Szorowanie to nie wszystko

Dobre okazują się także kremy. Nie ma co pomijać naszych stóp. Dbajmy o nie. To ważne, abyśmy się starali, aby były właściwie wypielęgnowane i nawilżone. Nie ma co ich pomijać. Bądźmy właściwi w naszej pielęgnacji, nie traktujmy jej po łebkach. Róbmy wszystko z głową i nauczmy się tak pielęgnować pięty, aby nie mogły się potem poskarżyć, że mają właścicieli, którzy totalnie o nie nie dbają i są niezainteresowani ich losem.

Oczywiście to troszkę z przymrużeniem oka, ale taka prawda, że traktowanie swojego ciała wybiórczo nie może przynosić kompleksowych rezultatów, więc bądźmy dla siebie łaskawi. Nie traktujmy swojego ciała, jakby było naszym wrogiem. Wszystko da się zrobić, jak się podchodzi w sposób właściwy i nie zaniedbuje. Zatem – wszystko w naszych rękach. Działajmy tak, jak polegają.

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.