idealny look na święta
in

Idealny look na Święta!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz szybciej i już niedługo będą pukać do naszych drzwi. Z tego względu już pora zacząć o nich myśleć. Nie tylko o tym, co powinnyśmy przygotować do jedzenia, ale również warto przemyśleć swój wygląd. Nie chodzi tutaj tylko o naszą stylizację, ale również o makijaż. Chociaż wydaje się to najmniejszym zmartwiłem, o w rzeczywistości wcale tak nie jest.

zimowy look
W pełni kompleksowo opanowana stylizacja

Dlaczego warto kompleksowo zadbać o swój wygląd w tym wyjątkowym okresie? Chociażby z tego względu, że w tym okresie robimy naprawdę dużo zdjęć. A te są pamiątką, która zostanie z nami prawdopodobnie już na zawsze, dlatego warto się postarać. W momencie, w którym za kilka, czy nawet kilkadziesiąt lat spojrzymy na nasze zdjęcie, na którym nasz wygląd jest dopracowany, z pewnością się uśmiechniemy. I właśnie o takie pozytywne wspomnienia warto walczyć i należy je tworzyć. A przyczyni się do tego nasza dobra prezencja. Jak to osiągnąć?

Jak się dobrze prezentować w okresie świątecznym?

Zdecydowana większość kobiet lubi dobrze wyglądać, a przez to naprawdę o siebie dba. Nie tylko pielęgnuje swoje ciało, ale chroni je również przed szkodliwymi czynnikami. Dlatego nie warto zaprzepaszczać naszych codziennych starań z powodu braku czasu, który często nam doskwiera na przykład w dniu Wigilii. Zwłaszcza, kiedy to przygotowanie kolacji spadło na nas. Podpowiemy, jak zrobić się na bóstwo w krótkim czasie, żeby w pełni cieszyć się magią świąt!

Przede wszystkim warto postawić na proste kreacje, które już mamy w swojej szafie. To zaoszczędzi nam czas na dobieranie ubrań, które do siebie pasują. Wystarczy mała czarna, do tego żakiet w jakimkolwiek kolorze i dopasowane kolorystycznie buty. Czerń jest dobrym rozwiązaniem na takie okazje, bo świetnie się łączy praktycznie ze wszystkimi kolorami.

odpwoeidni makijaż do looku
Makijaż ważna część, każdej świątecznej stylizacji

Jeżeli chcemy dopełnić całości naszego looku, to warto również wykonać sobie staranny makijaż. W momencie, w którym dużo czasu zaoszczędziliśmy na kompletowaniu naszego stroju, możemy go więcej przeznaczyć na wykonanie makijażu. W tym czasie zdecydowanie warto postawić na klasykę – niezbyt mocny makijaż oka i czerwona, trwała pomadka. Jeżeli jednak nie chcemy martwić się o to, czy nie zjadłyśmy koloru z naszych ust, to idealnie sprawdzi się również zwykły błyszczyk i mocniejszy makijaż oczu – najlepiej z błyszczącym akcentem na środku naszej powieki.

I na koniec – włosy. Jeżeli nie zostało nam dużo czasu to możemy je po prostu rozpuścić i zadbać o to, żeby były dobrze wyczesane i lśniące. Taka klasyka zawsze dobrze wygląda, więc bez wyrzutów sumienia możemy sobie na nią pozwolić. Jeżeli natomiast czas nas nie goni, to możemy pomyśleć o pokręceniu, bądź wyprostowaniu naszych włosów. To też będzie wyglądało świetnie, a nasz look będzie wyglądał na bardziej dopracowany.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

mody facet

Fantastyczna moda męska — ubrania za niewielkie pieniądze

mofa na poziomie

Modne gwiazdy – Ryan Gosling