Modny mężczyzna siedzący na ławce
in

Trendy w modzie męskiej wiosna/lato 2019 cz.2

Moda w męskim wydaniu jest zdecydowanie mniej komentowana niż ta skierowana do kobiet. Jednak świat mody również i w przypadku mężczyzn potrafi dość pozytywnie wszystkich zaskoczyć. Przedstawiamy trendy w modzie męskiej!

Panowie w większej części jednak nie do końca zdają sobie sprawę, jak wygląd wpływa na odbiór naszej osoby. W szczególności przez płeć piękniejszą, ale również podczas codziennych spotkań. Mimo, że zima wcale się jeszcze nie kończy, to wypada przygotować się na następny sezon

Trendy w modzie męskiej na sezon wiosna-lato 2019

Meżczyzna w spodniach o koorze spranego jeansu, który czyta gazetę
Sprany jeans powraca do mody

Są elementy bez których  żaden mężczyzna nie wyobraża sobie swojej garderoby.  Mianowicie jest to niezastąpiony dżins, którego z pewnością nie może zabraknąć. Jednak warto mieć na uwadze, iż w tym roku będzie królował tzw. sprany jeans. To idealny dowód na to, że moda lubi wracać. Bowiem nie pierwsze raz będziemy mieli do czynienia z takim trendem.

Wiele światowych marek przedstawiło swoje propozycje spranych spodni. I wychodzi na to, że możemy wybierać z wielu różnych modeli. Lecz faworytem dla wielu Panów mogą okazać się jeansy z prostą nogawką. Bo z pewnością również ona podbije szafy wielu mężczyzn podczas sezonu wiosna-lato 2019.

Wielki comeback elegancji

Meżczyzna w białym garniturze
Biały garnitur przyciągnie wiele spojrzeń

Należy też zwrócić uwagę na świat garniturów, odnośnie których już mieliśmy przyjemność wspomnieć w artykule pt. Jak nosić garnitur – podstawy mody męskiej. Lecz warto dodatkowo sprecyzować i dodać kilka nowinek, które naszym zdaniem warto znać.

Szczególną uwagę z pewnością przykuje propozycja, która pojawiła się na wybiegach i przyciągnęła uwagę wszystkich. Chodzi o biały garnitur w chłodnym odcieniu, obok którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie. Można go porównać do tego, który można było zauważyć w filmie “Gorączka sobotniej nocy”. Dodatkowo wypada zaznaczyć, że z pewnością furorę będą robiły akcenty prosto z dyskotek z lat 80-tych.
Miło jest ponownie ujrzeć powrót oldschoolowych propozycji ze świata mody zarówno w męskim, jak i damskim wydaniu.

Czy ty jesteś zwolennikiem jeansów, czy może prędzej postawiłbyś na biały garnitur? Podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

kolory jakie pasują do blondynki

Idealne kolory dla blondynek!

dzieci i muzyka

Piosenki dla dzieci – gdzie znaleźć?