Kobieta w koszulce z napisami
in

Czy koszulki z napisami będą modne w 2019?

Koszulki z nadrukiem to nic nowego w świecie mody. Praktycznie każdy z nas posiada chociaż jedną w swojej szafie. Jednak warto się zastanowić, czy koszulki z napisami warto kupić i nosić w tym roku.

Koszulki z napisami są bazą w zbudowaniu stylizacji casual. Takie t-shirty są kwintesencją image’u normcore, czyli wykonania prostej, tradycyjnej oraz bezpretensjonalnej stylizacji, którą nosi się na co dzień. Nie sposób wyobrazić sobie, że kiedykolwiek projektanci modowi mogliby zrezygnować z tworzenia nowych wzorów nadruków i logotypów w kolejnych sezonach. Nie powinno też nikogo dziwić, że w nadchodzącej porze roku koszulki z napisem będą również hitem.

Jakie koszulki z napisami damskie będą modne w 2019?

Kobieta w koszulce z humorystycznymi napisami
Koszulki z humorystycznymi napisami będą w trendach

W tym roku modne będą m.in. koszulki z humorystycznymi napisami. Taki rodzaj koszulek zaprezentowali na wybiegach mody projektanci luksusowych domów – Ashley Williams oraz Christopher Kane. Najciekawszymi napisami, które pojawiły się na koszulkach, były: “Retired and loving it” i “Don’t Know Don’t Care“.

Koszulki nawiązujące do kultury brytyjskiej będą także w modzie. Największą uwagę przykuł w tym wypadku slogan widoczny na męskiej koszuli “Why did they kill Bambi?. Bluzka ta nawiązywała w pośredni sposób do piosenki Sex Pistols pn. “Who killed Bambi”.

Równie modne będą koszulki z wydrukowanym pojedynczym słowem. Szczególnie trendy będą więc koszulki z napisem oraz z grafiką nawiązującą do przekazu zamieszczonego na ubraniu. Najpopularniejszą koszulką na wybiegu była propozycja marki Nicopanda ze słowem “cow”, które zostało umieszczone na krowim princie.

Z jakimi ubraniami nosić koszulki z fajnymi napisami?

Koszulka damska z napisami i jeansy
Koszulki z napisami można łączyć z jeansami

T-shirty można łączyć ze spódnicami w kształcie litery A. Na wybiegu domu Ashley Williams projektant zaprezentował modelki noszące jasne koszulki z napisami ze spódnicą z wyższym stanem o długości ⅞. Można także nosić tego typu bluzki ze spódnicami damskimi w wersji mini. Nie bój się także zestawiać ich ze spódnicami, które posiadają dodatkowe zdobienia w postaci modnych koronek, falban czy nawet zwierzęcych printów.

Modne są połączenia koszulek z napisami z ubraniami jeansowymi i denim. Najbardziej trendy będą przede wszystkim modele ubrań, które sprawiają wrażenie spranego materiału. Jasny denim w kolorze ciepłego błękitu będzie więc w tym wypadku strzałem w dziesiątkę. Możesz łączyć tego typu bluzki z szortami denim oraz z jeansowymi spodniami z długimi i szerokimi nogawkami.

Jakie koszulki z napisami macie w swoich szafach? Czy macie zamiar kupić nowe koszulki z napisem na ten sezon? Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach!

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

Mężczyzna z kwiatami

Jakie cechy powinien posiadać idealny facet?

Pastalaya na szybki obiad

Pastalaya — nasza propozycja na leniwy obiad