bądź neoromantyczna
in ,

Neoromantyzm – najnowszy trend w modzie damskiej!

Jeżeli jesteśmy fankami dziewczęcych, zwiewnych kreacji w kwiatki, czy koronki i mogłybyśmy je nosić przez cały rok, to przychodzimy z dobrą nowiną! Do świata mody pewnym krokiem wkracza nowy trend, który właśnie na koronkach i kwiatkach się opiera. Powitajcie neoromantyzm – najnowszy trend tegorocznego sezonu jesienno – zimowego!

trendy neoromantyzm
Neoromantyzm w świecie mody

W świecie mody już z wieloma zjawiskami miałyśmy do czynienia – przerabiałyśmy seksowne stroje odważnej wojowniczki, gorsety, a nawet trend na brzydotę. Dlatego coraz to nowsze propozycje projektantów na to, co mogłybyśmy nosić mogą przybierać naprawdę różne formy, bo już udowodniłyśmy, że naprawdę daleko jesteśmy się w stanie posunąć w swoim ubiorze. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z jakimś dziwnym pomysłem – neoromantyzm ma potencjał na stanie się wielkim hitem. Dzisiejsza romantyczka to kobieta z charakterem, która nie boi się odważnych stylizacji i dokładnie wie, czego chce – zarówno w życiu, jak i w swojej szafie. Tak właśnie prezentuje się najnowszy trend!

Neoromantyzm – prześwity, kwiaty i koronka

Na czym w zasadzie opiera się ten trend? Neoromantyzm w odmianie jesienno – zimowej przejawia się w zamiłowaniu do prześwitów, nadrukach na ciemnych, granatowych tłach oraz rockowe akcenty. W dużym skrócie właśnie tak można opisać pomysł projektantów na nowoczesną, romantyczną kobietę. W naszej szafie nie powinno zabraknąć ramoneski, ciężkich skórzanych butów, czy pasków.

Niektórzy projektanci posuwają się jeszcze o krok dalej, namawiając do łączenia różnych stylów. Mamy przyzwolenie na futurystyczne okulary, czy biżuterię z motywami astronomicznymi. Mieszamy różne zestawy bez żadnego skrępowania, a ulubionych sukienek nie chowamy na dnie szafy. Dajemy im nowe, jesienne życie, które zostało zainspirowane stylizacjami z wybiegów.

neoromantyzm w modzie
Niejedno oblicze neoromantyzmu

Kobieta z pazurem, czy pewna siebie romantyczka?

Neoromantyzm może przybierać wiele różnych twarzy – to nie tylko odważna romantyczna, ale również zadziorna, pewna siebie kobieta sukcesu, czy sentymentalna ekscentryczka. Ich znakiem rozpoznawczym mogą się stać prześwity i kwieciste materiały, zestawione z nietypową i przyciągającą wzrok biżuterią.   

Trend ten zapowiada się bardzo ciekawie i my wróżymy mu świetlaną przyszłość. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że neoromantyzm niejedno ma oblicze, więc w naprawdę różne gusta może się wpasować. Poza tym, czasami każda z nas chce sobie dodać delikatności, jednocześnie przemycając do niej odrobinę pazura – teraz możemy to robić, nazywając nasze stylizacje neoromantycznymi.

 

Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

metamorfoza w szafie

Jak zmienić swój styl? Metamorfoza zawartości naszej szafy!

modny wygląd w pracy

Jak odmienić strój biznesowy?