Kobiety w kowbojkach
in

Trendy 2019, które już wcześniej nosiliśmy!

Moda stale zatacza koła i mało kto byłby w stanie kłócić się z tym stwierdzeniem. Dlatego już nawet nie dziwi fakt, że niektóre trendy 2019 roku lansowane na gorące i pożądane, wydają nam się dziwnie znajome.

Świat mody ma już taką historię, że wręcz trudno jest o to, aby w pewnym momencie nie zatoczyła ona koła. A takie zjawisko obserwujemy obecnie – niektóre trendy 2019 roku wydają nam się dziwnie znajome. I w zasadzie rzeczywiście tak jest. Do łask wracają hity modowe ubiegłych lat, które niegdyś nosiliśmy na okrągło do tego stopnia, że się nam przejadły. Czy to odpowiedni moment na przypomnienie o nich? I o jakich trendach mowa?

Jakie trendy 2019 roku powróciły z poprzednich lat?

Sukienka w drobne kwiaty

Sukienki w drobne kwiaty można wystylizować na różne sposoby

Na wybiegach możemy obserwować wyraźny powrót trendów lat dwutysięcznych. Aktualnie szalenie modne jest to, co już większość z nas miała, nosiła, i zdążyła się tym znudzić. Jednak czas, który upłynął niewątpliwie mógł sprawić, że w miejsce nudy pojawiła się tęsknota. Jeżeli sięgamy po zdjęcia z ubiegłych lat i zdecydowanie nie chcemy znowu tak wyglądać, możemy porzucić swoje zmartwienia. Wszystkie trendy minionych lat powróciły odświeżone i w naprawdę dobrym stylu.

Czego powinnyśmy szukać w kartonach ze “starymi” ubraniami? Przede wszystkim krótkich sukienek w  drobne kwiaty. Te były szalenie modne dekadę temu, kiedy to były ulubioną częścią garderoby najmodniejszych gwiazd. Miłość do kwiecistych mini wiąże się z tym, że są one niesamowicie wdzięczne w stylizacji – nadają się zarówno na obiad u rodziców naszego wybranka, jak i na wieczorną imprezę. A wszystko zależy od dodatków, z jakimi sukienka zostanie połączona!

Najgorętsze trendy 2019, zapożyczone z ubiegłych lat

Okulary z kolorowymi szkłami
Okulary z kolorowymi szkłami to trend 2019 rok, który był modny kilka lat temu

Trendem 2019 roku, który powrócił z ubiegłych lat są również kowbojki. Piętnaście lat temu gościły na nogach najmodniejszych gwiazd. Aktualnie wracają do łask, a projektanci zachęcają nas do noszenia takich butów na co dzień. Na topie są również białe kowbojki, które mogą budzić mieszane uczucia, ale naprawdę warto się do nich przekonać.

Obserwujemy również powrót okularów z kolorowymi szkłami. Aktualnie na topie są mikro szkła, którym towarzyszy oprawa wysadzana błyszczącymi kamieniami. Jeżeli zastanawiacie się na jaki kolor szkieł postawić, to zdecydowanie polecamy róż, który jest szalenie modny.

Cieszy Was powrót wyżej wymienionych trendów? Dajcie nam znać w komentarzach!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

jak radzić bolesnymi miesiączkami

Jak poradzić sobie z bolesnymi miesiączkami?

Napis love w trendach weselnych

Weselne trendy 2019 – w jakim kolorze zaplanować ślub i wesele?