Popękane naczynka – defekt kosmetyczny, który można usunąć!

Z cerą problematyczną na co dzień boryka się wiele kobiet. Kiedy mówi się, że cera ma tendencję do wykazywania problemów? Może tak być w kilku przypadkach, na przykład gdy się przetłuszcza i pojawiają się wypryski lub też gdy ma skłonność do pękających naczynek.

Cera naczynkowa – jak sobie z nią radzić?

Popękane naczynka, drobne pajączki pojawiające się pod skórą, to defekt kosmetyczny, który można zaobserwować zarówno na twarzy, jak i na innych częściach ciała. Nie ma co ukrywać – popękane naczynka, niezależnie od ich lokalizacji, nie wyglądają nazbyt estetycznie. Właściwy sposób odżywiania, przyjmowanie mikroelementów we właściwych proporcjach czy unikanie chociażby nadmiernej ekspozycji ciała na promieniowanie słoneczne może w pewien sposób ograniczyć pękanie naczynek. Nie bez znaczenia pozostaje także odpowiednia pielęgnacja – należy stosować kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji cery problematycznej. Gdy jednak pomimo włożonych wysiłków naczynka pękają, to warto skorzystać z zabiegu, jakim jest laserowe zamykanie naczynek. Zabieg ten cechuje się niezwykle wysoką skutecznością i bardzo szybko widać pierwsze efekty, o czym mogą poświadczyć zadowolone klientki. 

Laserowe zamykanie naczynek – na czym polega zabieg?

Usuwanie niechcianych naczynek, które stanowią istotny defekt kosmetyczny, to zabieg przeprowadzany w profesjonalnych instytutach urody przy wykorzystaniu sprzętu laserowego najwyższej klasy. Do zalet zabiegu należą krótki czas potrzebny na jego wykonanie, a także stosunkowo wysoka skuteczność. Często zdarza się, że naczynko może być zamknięte w trakcie pierwszej sesji laserowej. Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie, to zabieg przeprowadzany przez fachową kadrę. 

Kiedy warto zdecydować się na wykonanie zabiegu?

Wskazań do wykonania zabiegu może być przynajmniej kilka. Wystarczy jedno z nich, by zdecydować się na zamykanie naczynek przy pomocy lasera. Najczęściej zgłaszają się panie, które nie są zadowolone z wyglądu swojego ciała. Mogą to być na przykład poszerzone naczynka znajdujące się na twarzy albo na dekolcie, różnego rodzaju naczyniaki widoczne pod skórą, niewielkie żylaki na nogach czy też brodawki na skórze. Każda zmiana wymaga indywidualnej konsultacji w celu stwierdzenia przez lekarza, czy nadaje się do tego, aby usunąć ją przy pomocy zabiegu laserowego. 

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *