Mężczyzna w kurtce
in

Jak nosić męskie kurtki wiosenne w 2019 roku?

Wraz z nadejściem wiosny warto zmienić zawartość swojej szafy na nowe i trendy ubrania. Dla panów kwintesencję stylizacji w ciepłym sezonie powinny stanowić lekkie okrycia wierzchnie, czyli kurtki idealne na wiosnę.

Męskie kurtki wiosenne należą do ubrań chętnie zakładanych podczas ciepłych dni. Z pewnością niejeden mężczyzna ma swoją ulubioną kurtkę w szafie, którą lubi nosić na co dzień. Co więcej, mamy dobrą wiadomość dla tych panów, którzy lubią się nosić uniwersalne ubrania o prostym kroju. Większość okryć męskich na wiosnę zostanie powielona z poprzednich sezonów, więc będzie można je nosić również w tym roku!

Stylizacje z męskimi kurtkami wiosennymi na rok 2019

Mężczyzna w kurtce jenasowej
Kurtki jeansowe to klasyka męskich okryć na wiosnę

Wśród najmodniejszych męskich kurtek wiosennych na ten rok możemy wyróżnić klasyczne modele okryć wierzchnich, które pasują do praktycznie każdej stylizacji. Mamy tutaj na myśli jeansowe kurtki męskie, a także bomberki, parki oraz wiatrówki, o których wspominaliśmy już w innym artykule (zob. Męskie propozycje kurtek na wiosnę). Skórzane ramoneski będą także modne w sezonie wiosna lato 2019, lecz pasować będą głównie do looków inspirowanych poprzednimi dekadami. Poniżej przedstawiamy Wam trzy różne rodzaje outfitów, które z pewnością idealne będą do noszenia na co dzień.

Outfit w jednym kolorze

Męską kurtkę wiosenną można zestawiać z innymi ubraniami w tym samym kolorze. Stosowanie trendu total look nie tylko jest dalej w modzie, ale taka stylizacja jest niezwykle prosta w zbudowaniu. W tym przypadku bardzo łatwo jest zestawić w ten sposób kurtkę bomberkę z resztą ubrań. Skórzana kurtka, w takim samym kolorystycznym tonie co reszta outfitu, jest także bardzo dobrą opcją. Wśród najmodniejszych odcieni, rządzących w tym roku w modzie męskiej, można wymienić m.in. kolory takie jak biel, czerń, pudrowy róż, a także oliwkowy.

Odzież męska w stylu lat 80tych

Mężczyzna w bomberce
Bomberki to dobra opcja lekkiej kurtki na wiosnę

Modne jest też zestawianie męskich kurtek z ubraniami, które odnoszą się do lat 80. Oznacza to, że nie tylko wspomniane wyżej bomberki będą w tym przypadku bardzo dobrą opcją w wykonaniu stylizacji. Równie dobrym wyborem jest również wiatrówka ze śliskiego materiału, a także pikowana puchowa kurtka. We wszystkich przypadkach można zestawiać męską kurtkę wiosenną z jeansowymi spodniami w stylu dad jeans. Takie okrycia wierzchnie doskonale łączy się też z koszulami męskimi z krótkim rękawem oraz z białymi sneakersami.

Moda na normcore

Dobrą opcją jest też wykorzystanie kurtki męskiej do zbudowania stylizacji normcore. Jest to styl, który jest nastawiony na zwykłą, poczciwą prostotę w codziennym wydaniu. W takim outficie najlepiej sprawdza się dżinsowa kurtka. Można zestawiać ją ze spranymi jeansowymi spodniami. Do tego stylu pasować będzie także standardowy biały T-shirt lub rozpinana koszula o prostym kroju. Wygląd można uzupełnić o białe sportowe sneakersy, najlepiej będące tzw. daddy shoes. Warto dodać też baseballówkę, która bardziej podkreśli wymiar wygląd w stylu normcore.

Do jakich ubrań lubicie nosić męskie kurtki wiosenne? Czy skorzystacie z przedstawionych wyżej stylizacji na ten sezon? Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

Sienna Miller na konferencji prasowej

Sienna Miller i jej styl

Kobieta w ciazy

Wiosenna moda w ciąży – jak się ubrać?