Kobieta oglądająca film
in

Jakie filmy o miłości powinna zobaczyć każda kobieta?

Są takie filmy, które wzruszają do łez. Czasami każda z nas ma ochotę obejrzeć coś, co poruszy serce. Dlatego przedstawiamy najpiękniejsze filmy o miłości, których nie ma co oglądać bez paczki chusteczek w zapasie!

Historie miłosne, choć potrafią być naprawdę piękne, nie zawsze kończą się happy endem. I to nie tylko w życiu, ale również na wielkim ekranie. Chociaż czasami potrzebujemy zobaczyć szczęśliwe zakończenie, które najczęściej oferują nam komedie romantyczne, to równie często mamy ochotę na seans, który zagwarantuje nam morze łez. Właśnie takie filmy o miłości bierzemy dzisiaj na tapetę!

Najpiękniejsze filmy o miłości, których nie możesz przegapić

Kobieta oglądająca film
Niektórych filmów o miłości nie powinna przegapić żadna kobieta

Z dużym prawdopodobieństwem każda z nas ma swój ulubiony film o miłości. Często w tym kontekście pojawia się kultowy “Titanic”, który każda z nas już z dużym prawdopodobieństwem widziała. Dlatego nie będziemy poświęcać dłuższej chwili, bo raczej będziemy zgodne co do tego, że tę produkcję trzeba zobaczyć, to pozycja obowiązkowa w temacie filmów o miłości.

Nieco mniej znanym filmem jest “Gwiazd naszych wina”, który powstał na podstawie książki. Produkcja ukazuje miłość w obliczu choroby i chociaż jest opowieścią o nastolatkach, to powinien ją obejrzeć każdy dorosły. Wzrusza do łez, momentami bawi, a chwilami nawet przeraża. Nie doczekamy się tu happy endu, chociaż zakończenia nie zamierzamy zdradzać – je trzeba zobaczyć!

Jakie historie miłosne warto obejrzeć?

Pudełko chusteczek
Są takie filmy, których nie warto włączać bez zapasu chusteczek

W Polsce całkiem niedawno miała miejsce premiera “Gdyby ulica Beale umiała mówić“. Jest to piękny film o miłości, który zdecydowanie warto obejrzeć. Świadczą o tym liczne nagrody i nominacje do nagród filmowych, które obraz zgromadził na swoim koncie. Nic dziwnego – film wprowadza w niesamowity klimat, wzrusza i udowadnia, że w życiu nie da się niczego zaplanować na pewno. To historia miłości osadzone w Ameryce lat 70., więc z pewnością przypadnie go gustu wszystkim miłośnikom tego okresu. Naprawdę warto to zobaczyć!


A Wy macie swoje ulubione filmy o miłości? O jaki tytuł uzupełnilibyście naszą listę? Zachęcamy do komentowania!

 

Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

Monica Bellucci w czarnej sukience

Wspaniała włoska modelka Monica Bellucci

ubrania w kolorze magenta

Kolor magenta – jak go łączyć by stworzyć modną stylizację na wiosnę 2019?