Krzysztof Ibisz z fanami
in

Być jak Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz to fenomen męskiego stylu. Chociaż Krzysztof Ibisz kończy 54 lata w tym roku, nadal jest wzorem dla wielu mężczyzn. Można żartować z jego „parcia na szkło”, ale oznacza to, że ten polski celebryta ma umiejętności potrzebne do promowania się i wyróżniania się z tłumu — na czym mogą skorzystać także Panowie.

Kim jest Krzysztof Ibisz?

Krzysztof Ibisz w okularach przeciwsłonecznych
Krzysztof Ibisz prowadzi zdrowy styl życia

Krzysztof Ibisz był obecny w komercyjnej telewizji Polskiej od początku lat 90. Prowadził jeden z pierwszych „masowych” teleturniejów, na licencji amerykańskiej – „Czar Par”, potem widzieliśmy go też w roli prezentera „Życiowej szansy” czy reality show „Dwa światy” i „Bar”. Swój szczyt osiągnął w latach zerowych — gdy otrzymał własny program „Ibisz, gwiazdy, muzyka”. Od roku 2000 jest związany z telewizją Polsat. Występował też w filmach, od lat 90. skupia się jednak na karierze prezentera. Co ciekawe, był też posłem na Sejm dzięki Polskiej Partii Przyjaciół Piwa — nie ubiegał się jednak o reelekcję.

Sport i zdrowy styl życia

Lata lecą, a Ibisz wygląda coraz lepiej. Jest prawdziwym wzorcem stylu dla wielu Polaków, także dzięki sportowemu stylowi życia, i poświęceniu się sprawności fizycznej. Ibisz z chęcią pokazuje się na siłowni, jest nawet autorem książki „Jak dobrze wyglądać”. Wszystko zawdzięcza ciężkiej pracy na siłowni — i dlatego mimo przekroczenia pięćdziesiątki na jego stylu wzorować mogą się dużo młodsi panowie.

Ibisz dba o formę każdego dnia i często na jego Instagramie możemy zobaczyć, jak ubiera się na trening. Nie epatuje drogimi dresami, w zamian wybierając prosty bezrękawnik podkreślający jego bicepsy, szorty i niedrogie buty sportowe. Bardzo często są to czarne ubrania — ale pamiętaj, że uprawiając sport na zewnątrz warto dodać odrobinę koloru do swoich stylizacji, także, by się nie zgrzać.

Styl Krzysztofa Ibisza

Ibisz w garniturze
Styl Krzysztofa Ibisza może być inspiracją nie tylko dla dojrzałych mężczyzn

Ibisz proponuje prosty styl sportowy. Pod lekką sportową marynarką nosi prosty T-shirt, często z logo popieranej instytucji charytatywnej. Wystarczy dobrze dopasowany blezer i spodnie materiałowe. Do tego Krzysztof dobiera proste brązowe półbuty — jako stylowy dżentelmen dobrze wie, że kolor buta musi pasować do koloru paska.

Na bardziej stylowe okazje Krzysztof Ibisz stawia na klasyczny czarny garnitur z białą koszulą. Jak zwykle w wypadku celebrytów, jego garnitur jest idealnie skrojony do jego sylwetki. Wbrew pozorom, każdy może osiągnąć ten efekt – wystarczy zanieść swój stary garnitur do przeróbek u krawcowej. Dodatki w postaci czarnego krawata, białej poszetki i lakierowanych butów podkreślają wieczorowy charakter stylizacji. Warto odwoływać się do mody Krzysztofa, i czerpać z trzydziestu lat jego doświadczeń w show-businessie!

Co sądzicie o stylu Krzysztofa Ibisza? Śledzicie jego stylizacje? Dajcie nam znać w komentarzach!

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

porost włosów wiosną

Krople żołądkowe na porost włosów? To wielki hit!

jak radzić bolesnymi miesiączkami

Jak poradzić sobie z bolesnymi miesiączkami?