Aktor Charli Sheen
in

Kontrowersyjna gwiazda Hollywood – Charli Sheen

Przez wielu uwielbiany aktor, natomiast przez innych uznawany za osobę, która zaprzepaściła swoją karierę przez alkoholizm i narkotyki. Swego czasu jeden z najlepiej opłacanych aktorów grających w serialach. A jak wygląda jego styl?

Obecnie aktor mieszka w Malibu, stara się odpoczywać. Wszyscy słyszeli o długiej liście dziewczyn Charliego. Był kilkakrotnie żonaty i z tego co wiadomo, wydał tysiące dolarów na korzystanie z agencji towarzyskich. Obok pracy nie wszyscy wiedzą, że Charli Sheen posiada inne pasje, na które poświęca jednak bardzo mało czasu. Jedną z nich jest chociażby pisanie wierszy. Nie wszyscy mogą wiedzieć, że w 1991 roku wydał tomik swojej poezji. Czy wrażliwość właściwa poetom jest zauważalna w stylu Sheena?

Charli Sheen – styl gwiazdy

Styl Charli Sheen
Styl aktora może być inspiracją dla wielu dojrzałych mężczyzn

Aktor słynie z luźnego podejścia do własnego stylu. Często możemy zauważyć, że zarówno w przypadku casualowych, jak i oficjalnych stylizacji nie kieruje się sztywno wyznaczonymi przez świat mody zasadami. Przez to zyskał uznanie wielu fanów i dla wielu mężczyzn w swoim wieku może być ikoną stylu. Dodatkowo bez wątpienia dla wielu panów wpadły w oko stylizacje, w jakich aktor pojawiał się  w serialu komediowym “Dwóch i Pół”. Bez wątpienia to dzięki odgrywaniu tej roli aktor zyskał dość dużą popularność. Chociaż aktualnie aktywność zawodowa gwiazdy nie jest bardzo widoczna, to wciąż warto śledzić jego karierę.

Jak wzorować się na stylu aktora?

Podsumowując stylizacje aktora, możemy je uznać za w pełni proste do odwzorowania. Bez wątpienia jego styl może być ciekawą inspiracją dla panów w wieku 40+, gdyż pokazuje, że niezależnie od wieku każdy mężczyzna jest w stanie wyglądać dobrze. Swoim ubiorem komunikując jednocześnie najlepsze męskie cechy, jak inteligencję, schludność, czy zaradność. Jednak nie doszukiwalibyśmy się w stylu gwiazdy cech takich jak uczciwość, albo odpowiedzialność. Ponieważ z ich potwierdzeniem poprzez ubiór można by było mieć nie lada problem!

Jesteście fanami aktora? Czy według Was warto naśladować jego styl? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu poniżej.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

Kurtki na wiosnę

Gadżety do kuchni

Jakie gadżety do kuchni powinna mieć każda pani domu?