mofa na poziomie
in ,

Modne gwiazdy – Ryan Gosling

Na temat stylizacji sławnych kobiet można znaleźć wiele artykułów na portalach, które uważnie śledzą życie gwiazd. Nie jest jednak tak, że modne gwiazdy to tylko kobiety. Należy również dostrzegać męską część tego świata, która często prezentuje się bardzo dobrze. Potwierdzeniem tych słów jest Ryan Gosling i jego stylizacje.

Wszyscy już zdążyliśmy się przyzwyczaić, że terminu stylizacje używamy głównie w odniesieniu do kobiet. Ale wcale nie jest tak, że pisząc tylko o kobietach można go używać. W końcu mężczyźni, a zwłaszcza Ci bacznie obserwowani przez cały świat, również tworzą bardzo spójne i ciekawe stroje. Dzisiaj zamierzamy skupić swoją uwagę właśnie na męskich stylizacjach, a konkretnie tych prezentowanych przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów – Ryana Goslinga!

Ryan Gosling – droga do ikony stylu

męski styl
Jeden z najlepiej ubranych aktorów na świecie

Aktor jest aktualnie jednym z najlepiej ubranych hollywoodzkich mężczyzn. Jednak warto podkreślić, że nie zawsze tak było. Wraz z wzrostem jego popularności można było obserwować metamorfozę jego stylu, który bardzo się zmienił na przestrzeni kilku lat. Jeżeli mielibyśmy podsumować aktualny styl gwiazdy, to z pewnością pasuje do niego krótkie słowo – elegancki. Jednak wypracowanie takiego efektu wcale nie było proste.

Trzeba podkreślić, że czasami wszystkim zdarzają się modowe wpadki. Takie możemy również znaleźć w historii Goslinga – jego nieudane próby garniturowe mógł obserwować cały świat. Jednak znane polskie przysłowie mówi, że na błędach uczymy się całe życie. I tak właśnie było w przypadku aktora. Jego pierwsze stylizacje z wykorzystaniem garnituru rzeczywiście nie należały do najlepszych, ale aktualnie możemy obserwować naprawdę udane eksperymenty z wykorzystaniem eleganckich spodni i marynarki.

Jak wprowadzić styl Goslinga do swojej szafy?

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że z pewnością w szafie celebryty inspiracji nie znajdą mężczyźni, którzy są wielbicielami muszek i krawatów. Gosling zdecydowanie do nich nie należy i to wyraźnie widać po jego stylu ubierania się. Nie boi się natomiast ciekawych połączeń kolorystycznych i nowoczesnych form, które wyglądają na nim szczególnie korzystnie. Jeżeli więc właśnie tego poszukujemy w modzie, to warto sprawdzić jego stylizacje!

inspiracja dl afaceta
Ryan Gosling inspiracja męskiego stylu

Nawet w casualowym wydaniu aktorowi udaje się przemycić odrobinę elegancji do swoich strojów. Chociaż nie można zaprzeczyć, że całkowicie swobodne zestawy w jego wydaniu potrafią być bardzo inspirujące. Z tego względu, że chociaż Gosling w takich przypadkach stawia przede wszystkim na luz, to wciąż wygląda to bardzo spójnie i jest warte nie tyle naśladowania, co inspiracji jego stylizacjami.

Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

idealny look na święta

Idealny look na Święta!

trendy sezonu wiosna-lato

Trendy wiosna/lato 2019!