sprawdź porażki modowe gwiazd
in

Porażki modowe ostatnich miesięcy w iście gwiazdorskim wykonaniu!

Ciągłe bycie na świeczniku wcale nie jest prostym zadaniem i to raczej nie ulega wątpliwości. Szczególnie wpadki w takich sytuacjach potrafią nieźle dać w kość i zostać na językach naprawdę długi czas. A te zdarzają się nawet najlepszym – szczególnie gwiazdom. Zwłaszcza porażki modowe, które udowadniają, że można zbyt mocno dać się ponieść wyobraźni.

Wygląd najważniejszych nazwisk show biznesu jest najczęściej dopracowany do granic możliwości. Zwłaszcza na ważne wydarzenia, które są szeroko komentowane przez prasę. Nie oznacza to jednak, że gwiazdy zaliczają w takich sytuacjach same stylizacyjne sukcesy. Zdarzają się bowiem również porażki modowe, o których wcale nie tak łatwo jest zapomnieć. Fakt, że przytrafiają się one nawet najlepszym bywa pocieszający, bo udowadnia, że nikt nie jest nieomylny. Kto ostatnio padł ofiarą mody i zaliczył stylizacyjną wpadkę?

Największe porażki modowe gwiazd minionych miesięcy

porażki modowe z naszego podwórka
Na naszym podwórku również zdarzają się porażki modowe.

Niewątpliwie największym echem odbijają się nieudane stylizacje, w których gwiazdy pozują na ściankach. Te są doskonałą okazją do tego żeby zabłysnąć, niestety nie zawsze pozytywnie. W tym kontekście można mówić nie tylko o polskich nazwiskach, ale również zagranicznych, które docierają do całego świata. Z lansowaniem nowych trendów zdarza się czasami nie trafić nawet największym nazwiskom, a my skupimy się na największych porażkach modowych gwiazd polskich i zagranicznych, które miały miejsce w przeciągu ostatnich miesięcy!

Na pierwszy ogień pójdą polskie sławy, które ostatnimi czasy zdecydowanie nie zabłysnęły. Zaczniemy od Honoraty Skarbek, której wyraźnie przypadł do gustu trend na kolarskie spodenki. Te są niewątpliwie lansowane na wielki hit modowy, ale niekoniecznie popierany przez odbiorców. Taki outfit może dałby radę na siłownię czy wycieczkę rowerową, ale niekoniecznie na ściankę. Zwłaszcza, że Honorata nie do końca przypomina siebie w tym wydaniu. Jeszcze nie jesteśmy gotowi na takie stylizacje!

Salma
Salma Hayek nie raz, w swojej karierze miała porażki modowe

Kolejną modową wpadką, o której chcemy wspomnieć jest strój Salmy Hayek podczas balu UNICEF. Ten co prawda miał już miejsce kilka miesięcy temu, jednak o stroju aktorki wciąż nie da się zapomnieć. Chociaż gwiazda może się poszczycić naprawdę świetną figurą, to sukienką wybraną na tę okazję zdecydowanie jej nie podkreśliła. Sukienka wyglądała na zbyt ciasną i sprawiała wrażenie, że biust Hayek wręcz się z niej wylewa. Zdecydowanie nie wyglądało to dobrze!

A Wam często zdarzają się porażki modowe? Często obserwujecie je w wykonaniu gwiazd? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

Kobieta przeglądająca koszule na wieszakach

Szafa kapsułowa – jak ją stworzyć?

męski styl na poziomie

Przestarzałe zasady ubioru w modzie męskiej