Zrehabilituj swoją skórę po zimie!

Zima, zima i po zimie. Za oknem coraz więcej słońca, dzięki czemu coraz częściej na naszych twarzach gości uśmiech. Zimowa depresja powoli nas opuszcza, motywując do zadbania zarówno o nasz wygląd jak i samopoczucie.

Regeneracja skóry

Zimowe wietrzne pogody, minusowe temperatury czy też mroźne i suche powietrze – wszystko to, przyczyniło się do tego, że nasza skóra straciła swój blask i elastyczność. Z całą pewnością nie jest tak dobrze nawilżona, a w dotyku bardziej przypomina szorstką szczotkę niż przyjemną skórę. Ludzka skóra bardzo szybko reaguje na złe warunki atmosferyczne, jednak równie szybko potrafi się zrehabilitować, dzięki czemu od nowa nabiera blasku i pięknego wyglądu. Ważne w odbudowaniu jej wyglądu jest to jakich kosmetyków używamy. Coraz popularniejsze i bardziej doceniane są kosmetyki naturalne.

Dlaczego?

Ich skład, na który w głównej mierze komponują się elementy naturalne, bardzo dobrze wpływa na naszą skórę. Kosmetyki takie wnikają głęboko w nasz naskórek, sprawiając, że skóra najpierw regeneruje się od wewnątrz, a następnie poprawia się jej zewnętrzny wygląd. Kosmetyki te bardzo często zawierają składniki takie jak miód, mleko, czy ekstrakty roślinne. Dzięki temu, że znamy ich dokładny skład czytając etykiety na opakowaniu (ciężko ocenić co jest zdrowe a co nie czytając opakowania zwykłych kosmetyków) wiemy, czy możemy ich używać czy nie. Jest to szczególnie ważne w przypadku alergików, którzy mają bardzo wrażliwą skórę.

dermokosmetyki24.pl

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *