Jak klapki z futerkiem mogą odmienić życie?

Wyjście z kąpieli prosto na zimną podłogę i zanurzenie stóp w chłodzie kafelek nie brzmi zbyt kusząco. A gdyby tak zmienić repertuar i w miejsce przeszywającego chłodu wstawić przyjemne jak chmurka futerko?

Klapki z futerkiem to bowiem doskonałe wyjście, nie tylko z kąpieli, ale i na co dzień. Personalna domowa przyjemność i komfort w jednym obuwiu- to mogą zagwarantować tak niepozorne kapcie.

Dlaczego warto wybrać klapki z futerkiem?

Kapcie wyścielone miękkim futrem zapewniają relaks po ciężkim dniu obowiązków. Delikatność, z jaką otaczają stopy, przywodzi na myśl najcieplejsze wspomnienia. Sprawdzą się nie tylko jako dodatek do uroczej piżamy po kąpieli. Sunąć w nich można domową powierzchnią nawet w codziennym stroju. Dostosują się do eleganckich spodni, luźnych dresów, a nawet zwiewnej sukienki. Połączenie piękna i jakości w jednym klapku pozwoliło wpasować go w wymogi najbardziej wymagających użytkowników.

Fantastyczny skład dla podbicia miękkości klapek z futerkiem

Owcza skóra to naturalne tworzywo, które troszczy się o ludzkie ciało- niezależnie czy to bosa stopa, czy otulona skarpetką. Kontakt nagiego ciała z materiałem jest porównywalny do stąpania po puszystej wacie. Wełna nie uczula, nie wywołuje alergii, dzięki czemu klapki odpowiednie są również dla alergików. Elastyczna podeszwa wykonana z kauczuku to przemyślana koncepcja. Podąża za każdym ruchem nogi, amortyzując ciężkość kroków. Damskie kapcie skórzane z futerkiem to klapki dla kobiet zarówno żywiołowych, jak i spokojnych. Każda miłośniczka luksusu i dbania o siebie może rozpieścić się uroczymi paputkami.

Czy mycie klapek z futerkiem jest problematyczne?

Wizja szorowania futra może przerażać. W przypadku tego delikatnego obuwia zalecany sposób czyszczenia klapek nie zniszczy ich pierwotnego uroku. Aby papcie pozostały trendy jak najdłużej, proponowane jest pranie ręczne. Wystarczy mokrą ściereczką przetrzeć delikatnie zabrudzone miejsca futerka. Wszelkie zanieczyszczenia i kurz powinny zniknąć bez konieczności pocierania.

Klapki z futerkiem bez ograniczeń wiekowych

Futerko znane i modne jest już od dawnych czasów. Uniwersalność i nieprzemijalność niektórych trendów sprawia, że ponadczasowe kapcie nie uznają limitów. Każda kobieta, niezależnie od wieku, będzie wyglądać stylowo w kolorowych papciach. Do walorów estetycznych warto dołączyć jeszcze poczucie komfortu psychicznego. Dzięki wygodnym podeszwom własny salon przemienić można w prywatne spa. Drobna inwestycja w siebie odbić się może na polepszeniu jakości całego życia.

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *