Jak ubierać się zimą, aby zachować dobre zdrowie. Sprawdź to.

Zachowanie dobrego zdrowia jest dla nas bardzo ważne. Nikt nie chce chorować, chcemy czuć się dobrze. Trzeba wiedzieć jak się ubierać, aby się nie rozchorować. Na pewno ważne jest ubieranie się na cebulkę. Wtedy, nawet, gdy się przegrzejemy, możemy ściągnąć jedną z warstw ubrania i po prostu jesteśmy lżej ubrani. Nie ma nic w tym trudnego. Możemy po prostu się nauczyć jak się dobrze ubierać, żeby nie chorować. Nikomu nie jest potrzebna choroba. Nikt z nas nie chce chorować. Chorowanie powoduje, że nie możemy cieszyć się życiem w pełni. Taki świat nas nie cieszy. Stajemy się bardzo zamknięci w sobie i odizolowani. To akurat nie sprzyja nikomu. Ludzie starają się żyć tak, żeby było im dobrze. Nie ma powodu, aby ktokolwiek straszył nas chorobą. Dlatego ubierajmy się z głową, tak, abyśmy nie chorowali. Nikomu nie sprzyja choroba.

Jak się ubierać na cebulkę?

Powinniśmy dbać o to, aby się odpowiednio ubrać. To akurat jest proste. Najpierw zakładamy na siebie te ubrania, które wydają nam się najlżejsze. Potem coś cieplejszego. Może być z polarkiem lub z jakimś innym materiałem. Na koniec coś najgrubszego. Może to być nasza ulubiona kurtka. Dobrze, żeby zakrywała nerki i był taką fajną ochroną. To akurat jest ważne, bo nie chcemy chyba złapać jakiejś choroby nerek. Jak jest zimno na dworze, to nie jest to trudne. Po prostu łatwo się gdzieś przychylić, a jak nie mamy dajmy na to podkoszulka to uwydatnimy swoje nagie nerki, a to miejsce jest bardzo wrażliwe na zawianie. Po co nam choroba? Nikt nie lubi chorować. Powinniśmy się czuć komfortowo. Nie ma co tracić czasu na chorowanie. Lepiej być efektywnym i nie brać L4 z byle powodu. To najlepszy pomysł na to, aby zachować dobre zdrowie na długi czas.

Ubiór to nie wszystko

Nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że ubiór to nie wszystko. Ważne jest także, abyśmy dbali o swoje zdrowie na każdy ze sposobów. Musimy suplementować jakieś witaminy. Fajnym, chociaż starym, sposobem jest jedzenie tranu. Tran jest rewelacyjny. Co prawda dzieci nie znoszą jego smaku, ale działa. Wszystko, co działa powinno być przez nas szczególnie doceniane. Czyż nie?

Sposoby babć w walce z chorobą

Oczywiście, że nasze babcie potrafią o nas zadbać. Są w tym wręcz mistrzyniami. Taka ciepła herbatka z cytryną, miodem i domowym sokiem z malin jest nie do porobienia. Nie można jej zastąpić niczym innym. Babcia ma to do siebie, że zna się na odporności, bo trochę już w życiu przeżyła. Warto dlatego jej słuchać. Zróbmy zatem domowej roboty syrop z cebuli. Niech będzie on na przykład na bazie miodu zamiast cukru. Cukier warto wyeliminować z naszej diety. Zastąpmy go czymś zdrowszym. Nie ma nic prostszego niż zrobienie domowego soku. Trzeba go zrobić, gdy są świeże maliny. Najlepiej zatem pasteryzujmy je jeszcze latem, a potem na zimę będziemy mieli co pić, gdy dorwie nas wstrętne przeziębienie. Nic prostszego!

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.