Ubrania, które muszą znaleźć się w twojej szafie

Tworzenie stylizacji stanie się dla ciebie czystą frajdą, jeśli tylko zadbasz o to, by twoją szafę wypełniały pewne klasyki. Bez tych modowych podstaw nic nie zdziałasz – ta zasada powinna być dla ciebie kluczowa. Zamiast więc bezsensownie trwonić pieniądze i kupować rzeczy, jakich i tak później nie nosisz, tym razem sięgnij po ponadczasowe ubrania, czyli m.in. modne sukienki i płaszcze oraz dżinsy, czyli te rzeczy, które zostaną z tobą na długi czas.

ubrania spódnica

Długi trencz musi być!

Pierwszym niezbędnym ciuchem jest długi trencz. Koniecznie musi sięgać przynajmniej połowy łydki (albo nawet samej ziemi!) i występować w jakimś neutralnym kolorze. Beżowe płaszcze obecnie nosi się nawet latem czy wiosną. Stworzysz zabójczo stylową stylizację, jeżeli zarzucisz taki trencz na krótkie spodenki i białą podkoszulkę, a zestaw uzupełnisz adidasami.

Dżinsy nie są złe

Po drugie – dżinsy. Spodnie tego rodzaju na pewno występują już w twojej szafie, ale czy aby na pewno pasują do twojej sylwetki? Moda lubi rzeczy zgrywające się z figurą. Przypatrz się sobie obiektywnym okiem i znajdź taki model dżinsów, który znakomicie podkreśli twoje atuty, a ukryje to, co wypadałoby zamaskować. Podstaw przy tym na dżins w neutralnym kolorze. On zawsze będzie modny.

Ubrania, które muszą znaleźć się w twojej szafie

Ubrania na każde okazje

Musisz też mieć takie ubrania, które zawsze będziesz mogła założyć na jakieś ważniejsze okazje. A są to przede wszystkim krótkie modne sukienki w czarnym kolorze. Taka miniówka zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Czerń wspaniale wyszczupla, więc nawet jeśli wciąż masz trochę zbędnych kilogramów, w tego rodzaju sukience zaprezentujesz się świetnie i poczujesz się bardzo pewnie.

Kilka ponadczasowych perełek sprawi, że zawsze będziesz miała wyjście awaryjne na niespodziewaną okazję. Dzięki dodaniu kilku nietypowych dodatków sprawisz, że ta stylizacja nadal będzie wyglądała wyśmienicie.

Redakcja modnenewsy.pl