Ubrania, które muszą znaleźć się w twojej szafie

Tworzenie stylizacji stanie się dla ciebie czystą frajdą, jeśli tylko zadbasz o to, by twoją szafę wypełniały pewne klasyki. Bez tych modowych podstaw nic nie zdziałasz – ta zasada powinna być dla ciebie kluczowa. Zamiast więc bezsensownie trwonić pieniądze i kupować rzeczy, jakich i tak później nie nosisz, tym razem sięgnij po ponadczasowe ubrania, czyli m.in. modne sukienki i płaszcze oraz dżinsy, czyli te rzeczy, które zostaną z tobą na długi czas.

ubrania spódnica

Długi trencz musi być!

Pierwszym niezbędnym ciuchem jest długi trencz. Koniecznie musi sięgać przynajmniej połowy łydki (albo nawet samej ziemi!) i występować w jakimś neutralnym kolorze. Beżowe płaszcze obecnie nosi się nawet latem czy wiosną. Stworzysz zabójczo stylową stylizację, jeżeli zarzucisz taki trencz na krótkie spodenki i białą podkoszulkę, a zestaw uzupełnisz adidasami.

Dżinsy nie są złe

Po drugie – dżinsy. Spodnie tego rodzaju na pewno występują już w twojej szafie, ale czy aby na pewno pasują do twojej sylwetki? Moda lubi rzeczy zgrywające się z figurą. Przypatrz się sobie obiektywnym okiem i znajdź taki model dżinsów, który znakomicie podkreśli twoje atuty, a ukryje to, co wypadałoby zamaskować. Podstaw przy tym na dżins w neutralnym kolorze. On zawsze będzie modny.

Ubrania, które muszą znaleźć się w twojej szafie

Ubrania na każde okazje

Musisz też mieć takie ubrania, które zawsze będziesz mogła założyć na jakieś ważniejsze okazje. A są to przede wszystkim krótkie modne sukienki w czarnym kolorze. Taka miniówka zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Czerń wspaniale wyszczupla, więc nawet jeśli wciąż masz trochę zbędnych kilogramów, w tego rodzaju sukience zaprezentujesz się świetnie i poczujesz się bardzo pewnie.

bymagdalene.com.pl

Redakcja modnenewsy.pl