Czy warto wykonać makijaż weselny u makijażystki?

Szykujesz się do wesela bliskiej osoby? Sukienka i buty już kupione, a dodatki dobrane? W takim razie pora na makijaż, który stanowi przecież bardzo ważne dopełnienie całej stylizacji. Nie powinnaś jednak wykonywać go zupełnie sama i to nawet wtedy, jeżeli na ogół potrafisz to robić. Makijaże wieczorowe i okazjonalne rządzą się zupełnie innymi prawami niżeli te dzienne. Dużo lepszym pomysłem od samodzielnej zabawy kosmetykami będzie zatem wizyta w profesjonalnym salonie wizażu.

Czy warto wykonać makijaż weselny u makijażystki

Znają się na rzeczy

Wizażystki znają się na rzeczy. Jeżeli udasz się do osoby doświadczonej w temacie, nie ma takiej opcji, aby zaproponowała ci ona makijaż na wesele, który nie będzie współgrać z twoim charakterem, stylem i ogólnymi upodobaniami. Najpierw porozmawiacie o twoich oczekiwaniach. Opowiesz wizażystce co nieco o swoich typowych codziennych makijażach, a także o zaplanowanej stylizacji weselnej, do której makijaż musi przecież idealnie pasować. Następnie otrzymasz do wyboru kilka przykładowych propozycji make-upu. Wspólnie zadecydujecie, który makijaż zaprezentowałby się na tobie najlepiej.

Najlepszy makijaż dla ciebie

Dobrze jednak sprawdzić wcześniej, jak taki makijaż na wesele rzeczywiście będzie wyglądać. Nawet jeśli w teorii wszystko brzmi wspaniale, z praktyką bywa przecież różnie, bo nie można sobie wszystkiego wyobrazić. Jeżeli więc tylko masz trochę więcej pieniędzy do rozdysponowania, udaj się wcześniej na makijaż próbny. W trakcie takiej wstępnej wizyty będziesz mogła na spokojnie sprawdzić na sobie różne odmiany makijażu okazjonalnego.

Czy warto wykonać makijaż weselny u makijażystki kobieta
pparty.pl

Redakcja modnenewsy.pl