Falownica do włosów Babyliss – czy warto ją kupić?

Dzięki falownicy, na swojej głowie zyskasz romantyczne fale, które idealnie wpisują się w modną stylistykę fryzur. Urządzenie jest wyposażone w elementy grzejące, które nadają włosom wymarzony kształt. Doskonały efekt gwarantuje model marki Babyliss. Dlaczego warto go kupić?

Lokówki były pierwsze – potem pojawiły się karbownice i prostownice, którymi również zrobisz fale. Jednak falownica do włosów Babyliss to urządzenie, do którego przekonuje się coraz więcej kobiet. Sprawdź, jak zastosowana w produkcie technologia zupełnie wyróżnia go wyglądem i ergonomią.

Co wykreujesz na głowie dzięki falownicy Babyliss?

Urządzenie pomoże Ci stworzyć wspaniały efekt na włosach. To innowacyjny produkt, który jest niezwykle łatwy w obsłudze. Wystarczy zacisnąć włosy między dużymi płytkami, a niemal natychmiast otrzymasz wspaniałe fale. Produkt dba o kondycję Twoich włosów, ponieważ turmalinowo-tytanowe płytki zapobiegają elektryzowaniu i puszeniu. Pasma są niezwykle miękkie i aksamitne. Fryzura jest idealnie ułożona, a spektakularny efekt falowania utrzymuje się przez dłuższy czas. Aby uzyskać jeszcze bardziej plażowy look, wykorzystaj także spraye z solą morską. Nadają włosom objętości oraz grubości, jednocześnie poprawiając trwałość stylizacji. Powstała dzięki urządzeniu fryzura wygląda naturalnie i delikatnie. Falownica świetnie sprawdza się zarówno na krótkich, jak i na długich włosach.

Jakie są zalety falownicy Babyliss?

Urządzenie ma doskonały system jonizacji, dzięki temu udaje się zneutralizować ładunki elektrostatyczne na włosach, a tym samym sprawić, że pasma są gładkie i lśniące, a loki pięknie się układają. Falownica Babyliss pozwala na elektroniczne regulowanie temperatury – łatwo dostosujesz jej wartości do charakteru włosów. Przy cienkich i delikatnych pasmach wystarczy niższa temperatura, a przy grubych i trudnych w stylizacji skorzystaj z wyższych parametrów. Urządzenie błyskawicznie się nagrzewa i prawie od razu jest gotowe do stylizacji. Elementy falujące nagrzewają się równomiernie, ponieważ powłoka grzewcza jest tytanowo-turmalinowa, lepiej przewodzi ciepło. Jest też bardziej gładka niż ceramiczna i nie niszczy włosów. Zaletą produktu jest także długi przewód zasilający, który ma 2,70 m i jest obrotowy.

Jak używać falownicy Babyliss?

Produkt gwarantuje niezwykle prostą obsługę. Nie musisz nawijać włosów na specjalny wałek, jak w lokówce, ale zamykasz pasmo włosów pomiędzy płytkami urządzenia i chwilę czekasz. Uwalniasz kosmyk i gotowe! Powtarzasz tę samą czynność na całej długości włosów i na pozostałych pasmach. Zanim zaczniesz układanie fryzury, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu. Aby włosy się nie zniszczyły, używaj falownicy tylko wtedy, gdy są całkowicie suche. Nie zapominaj też o preparatach ochronnych i nie przetrzymuj kosmyków między płytkami zbyt długo. Jeżeli Twoje włosy są wyjątkowo wrażliwe na uszkodzenia, modeluj je w temperaturze poniżej 200°C.

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *