Jaki styl ma Ryan Gosling?

Nie tylko kobiety mają swój styl i nie tylko kobiety chcą być modnie ubrane. Zabiega o to również wielu mężczyzn. A zwłaszcza tych goszczących na szklanym ekranie, jak aktorzy, piosenkarze, politycy, sportowcy. Jedną z takich znanych i dbających o styl w modzie osób jest Ryan Gosling.

Kim jest Ryan Gosling?

Kanadyjski aktor, reżyser i scenarzysta urodzony 39 lat temu w Kanadzie w rodzinie mormonów. Mormoni, to wyznawcy Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Istnieje wiele innych odłamów mormońskich odwołujących się do dogmatów i tradycji mormońskiej. Rodzice Ryana byli zwykłymi ludźmi. Matka była sekretarką, a ojciec był podróżującym sprzedawcą pracującym dla papierni. Aktor sam jest ojcem dwóch małych córek. Charakterystyczne w karierze Ryana jest to, że zainteresował się aktorstwem po obejrzeniu filmu Rambo. Zaskakujące jest jak nawet niewielki epizod może zaważyć na ludzkim życiu. Wracając jednak do mody, gdy mamy na myśli modne gwiazdy Ryan Gosling nie może pozostać nie wspomniany. Gdyż jest jedną z osób w świecie show biznesu, która w stylu promuje prostotę. Aktor nieustannie udowadnia, że nie zależy mu na błyskach fleszy, ściankach i promowaniu w mediach.

Ubiór aktora

Jego ubiór jest odzwierciedleniem jego stylu życia. W modzie stawia na prostotę. Dlatego nosi bardzo proste ubrania. Wielu twierdzi, że prostota jest najbardziej wyrafinowanym stylem. I wcale nie musi cechować ludzi borykających się z brakiem pieniędzy. Oczywiście ubodzy ludzie często ubierają się prosto, lecz z konieczności. Natomiast wiele osób, które stać niemalże na wszystko również często wybierają prostotę. Jak Ryan Gosling, który chce być utożsamiany z takim stylem, gdyż podoba mu się prosty styl. Kupowanie ubrań, to kwestia ustalenia priorytetów, czyli tego, jak bardzo zależy nam na tym, aby być modnym. U jednych znajduje się ona bardzo wysoko, a inni wybierają własny styl i prostotę. Prostota może dotyczyć wielu rzeczy nie tylko odzieży, obuwia i dodatków. Lecz również stylu swojego życia i aranżacji mieszkania. Prostota jest modna zawsze. Jest doceniana przez wielu, gdyż wprowadza ład, luz i spokój. Kolorystyka strojów Ryana jest bardzo skromna tak, jak dyktuje prosty styl. Nosi ubrania w kolorach od szarości i czerni przez brąz aż po kolor biały. Aktor unika wszelkich dodatków. Elementem, który wyróżnia jego styl są kurtki, a najczęściej skórzane kurtki. Jednak stawia głównie na klasykę i prostotę. A jak wiadomo jedno i drugie jest eleganckim i szykownym stylem. I własnie taki sposób ubierania najbardziej zapada w pamięć np. fanów.

Redakcja modnenewsy.pl