Jak nosić glany? Najlepsze pomysły na stylizacje

0
77

W obecnych czasach moda jest bardzo przewrotna. Łączy w sobie różne style, miesza kolory i wzory. Dlatego też wychodzenie poza utarte schematy i kanony jest w modzie! Nawet osoby nie mające wyrobionego własnego stylu mogą teraz łatwo znaleźć swój pomysł na siebie. Dziś w naszym artykule pokażemy Wam, jak łączyć nieoczywiste elementy z różnymi stylizacjami. Jak nosić glany? Przekonaj się, że to świetny element mnóstwa stylizacji!

Glany w różnych stylizacjach – jak je nosić?

Glany kojarzą się z mocnym, ciężkim strojem. Zwykle łączymy je także z jedną subkulturą, a nie powinniśmy. Coraz więcej stylistów pokazuje, że glany mogą być elementem stylizacji każdego z nas. Sprawdzą się zarówno w delikatniejszych strojach, jak i całkowicie mocnych. Obojętne, czy są to glany damskie, czy glany męskie. Stylizacje z ich użyciem zawsze nabierają nietuzinkowego charakteru i pazura. Warto więc zainwestować w swoją parę glanów. Jednak przed zakupem dobrze zmierzmy stopę i wybierzmy idealny rozmiar. Wtedy buty będą wygodne.

Jakie glany kupić?

Glany należą do grupy butów, które są dość masywne i ciężkie. Dlatego, aby były naprawdę wygodne, trzeba je odpowiednio dobrać do naszej stopy. Najlepiej kupić glany na zamówienie, które zostaną wykonane idealnie pod nasze wymiary. Będziemy wtedy mogli cieszyć się komfortem ich noszenia, mimo ich budowy i wagi. Warto także postawić na glany, które wykonuje polska produkcja. W naszym kraju wykonuje się naprawdę świetnej jakości buty. Będą one z pewnością wytrzymałe i posłużą nam na długie lata. Glany mają różne wysokości cholewek, kolory oraz dodatki. Możemy więc wybrać bardzo spersonalizowane i dopasowane do naszej osoby buty.

glany czarne

Jak łączyć glany w różnych stylizacjach?

Buty te pasują do praktycznie każdej stylizacji. Zmieniają często jej charakter i nadają mocnego pazura. Możemy łączyć glany nawet z dziewczęcymi sukienkami lub codziennymi, basicowymi stylizacjami. Sprawdzą się świetnie, prawie o każdej porze roku. Warto dobrze przemyśleć, jaki kolor butów chcemy kupić. Klasyczne, czarne glany pasują do większości ubrań, jednak jasny kolor może lepiej nadać się do kobiecych stylizacji. Wszystko zależy od tego, na jak dużą rewolucję w naszym stylu chcemy sobie pozwolić. Najlepiej przeglądnąć różne możliwości kolorystyczne i wybrać te, które najbardziej do nas przemawiają.

Czy opłaca się kupić glany?

Porządne buty glany kosztują w okolicach 300 złotych. Nie jest więc to mała kwota, jednak wszystko zależy od modelu. Swoją przygodę w glanami warto zacząć od najbardziej standardowych butów. Jeśli przypasują nam one do naszego stylu, można zainwestować w inne kolory oraz wysokości cholewek. Z pewnością szybko odkryjesz model, który najbardziej Ci odpowiada i najczęściej w nim chodzisz. Glany nie są tylko dla niektórych, każdy może je kupić i nosić. Wystarczy przełamać pewne bariery i skojarzenia, a z pewnością takie buty dołączą na stałe do naszej garderoby. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here