Jakie buty będą modne w sezonie zimowym? Zobacz to

0
37
buty modne w sezonie zimowym

Jest tak wiele różnych zimowych butów, że ciężko coś wybrać dla siebie. Można chodzić do różnych sklepów i szukać czegoś, co najbardziej będzie nam pasowało. W Polsce mamy wiele marek – Baduro, Wojas, CCC, Deichmann i pewnie wiele, wiele innych. Można przejść się po takich sklepach, a taka rundka powinna pomóc zapoznać nam się z trendami i uplasować jakoś to, co chcemy wybrać. Jednak fajnie, gdy mamy już zarysowane, w czym byśmy się widzieli. My sami powinniśmy znać najlepiej swoje gusta. Przecież nikt za nas tego nie zrobi. Poznawanie siebie, to także poznawanie swojego gustu. Musimy wiedzieć, co jest bardziej nasze, a co nam się w ogóle nie podoba. Gust nie jest jeden na całe życie, przecież może się zmieniać. Czasem się zmienia pod wpływem tego, z jakimi ludźmi się zadajemy. Czasem jakaś subkultura młodzieżowa ma na tyle silny wpływ na modę, że trendy właśnie z jej sposobu ubierania się przepływają na różne ubrania. Podobnie rzecz ma się z butami. To my decydujemy jakie buty nosimy. Jednak wiele osób może nosić na przykład budy podobne do glanów i tak naprawdę w ogóle nie wiedzieć czemu właśnie takie ciężkie buty są w modzie.

Buty inspirowane subkulturami młodzieżowymi

Na pewno butami inspirowanymi subkulturami młodzieżowymi są Martensy. Bardzo znana marka. Robi ciężkie buty. Już z samego wyglądu są masywne. Są też szalenie drogie. Jednak mają swoich zwolenników. To takie klasyki wśród butów. Noszone chętnie przez wielu ludzi. Mają swoje butiki nawet w różnych galeriach handlowych. Istnieje wiele zwolenników i zwolenniczek ciężkich butów i nie trzeba daleko szukać, aby ich znaleźć. Wystarczy wyjść na ulicę i dobrze się rozejrzeć, a zobaczymy wiele ludzi, którzy chodzą w takich ciężkich butach. Są to buty inspirowane subkulturą młodzieżową emo i metali. Niektórzy nazywają ich metalheadami. Bardzo często słuchają oni ostrzej muzyki rockowej lub właśnie metalowej, Często też ubierają się na czarno, bo przez to wyrażają siebie. Każdy ma tam różne inne swoje modowe inspiracje i to też jest w porządku, że moda światowa może z nich czerpać, jeśli chodzi o trendy związane z butami zimowymi.

Kobiece buty zimowe

Buty zimowe dla kobiet, bardzo często muszą być nie tylko ciepłe, ale i piękne. Kobiety nie chcą chodzić w brzydkich butach. Wyjątek mogą stanowić buty Emu, które zyskały dużą sławę, ale chyba trzeba polemizować jeśli będziemy mówili o ich „pięknie”. Jest ono wątpliwe. Na pewno nie podkreśla kobiecej figury, a raczej ją zniekształca i przez to kobiety nie mogą pokazać swoich atutów związanych z wyrzeźbionymi łydkami czy smukłymi nogami. Buty Emu troszkę w tym przeszkadzają, jednak i tak mają mnóstwo osób, które po prostu je uwielbiają i nie wiedzieć dlaczego cieszą się niemalejącą popularnością już od wielu, wielu lat. Podkręca to wszystko jeszcze świat blogerek modowych i vlogerek, które chętnie noszą Emu, a jest ich naprawdę sporo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here