Moda dla nastolatek – co jest teraz w modzie?

0
50

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba nastolatek chce wyglądać modnie. Nie wszystkie licealistki mają jednak świadomość, co dokładnie na siebie założyć. Czym powinna charakteryzować się moda dla nastolatek?

Rozpinana koszula w stonowanym kolorze

Koszula powinna znajdować się w szafie praktycznie każdej nastolatki. Nie ma żadnego znaczenia czy jej codzienny styl jest bardziej elegancki czy casualowy. Koszula może być bowiem łączona praktycznie z każdym elementem garderoby, czyli sukienkami, spodniami, spódnicami czy jeansami. Będzie służyć nastolatkom zarówno na ważnych spotkaniach, jak i egzaminach. Koszulą można również bez żadnego problemu uzupełnić codzienną stylizację.

Wygodna bluza

Nastolatki powinny wyrażać swoją energię przede wszystkim przez odpowiedni strój. Bluza jest doskonałym wyborem praktycznie dla każdej nastolatki. Może bowiem bez żadnego problemu być jedną z warstw stylizacji na chłodniejsze dni. Świetnym przykładem może być założenie wspomnianego elementu garderoby na koszulę. Nastolatki mogą również podjąć decyzję o przywiązaniu bluzy w pasie, gdyby pogoda uległa zmianie. Można także dzięki niej stworzyć świetną sportową stylizację.

Marynarka w uniwersalnym kolorze

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba nastolatek chodzi na co dzień w marynarkach w uniwersalnym kolorze. Wspomniany element garderoby można bowiem założyć na ważny sprawdzian czy wyjście na miasto. Ponadto marynarka może zostać bez problemu skomponowana z ulubionymi jeansami. Z kolei na większe okazje można założyć ją razem z kombinezonem czy spódnicą.

Spódnica w kształcie litery A

Spódnica może być największym przyjacielem nastolatki nie tylko i wyłącznie podczas sesji, ale również w codziennych stylizacjach. Dziewczyna będzie dzięki temu prezentowała się zarówno świeżo, jak i elegancko. Nastolatkom, które chciałyby na co dzień wyglądać zdecydowanie bardziej kobieco rekomendowane jest założenie wspomnianej spódnicy. Omawiany element garderoby doskonale zda egzamin praktycznie w każdym typie sylwetki.

Jeansowe szorty

Jeansowe szorty może mieć w swojej garderobie nawet 99% nastolatek. Można zaobserwować, że młode dziewczyny coraz częściej chodzą na co dzień w postrzępionych i krótkich szortach, które wrzynają się między pośladki. Ponadto bardzo dużą popularnością cieszą się także wystające podszewki kieszeni.

Podziurawione spodnie

Jak wiadomo jeszcze do niedawna nastolatki chodziły w spodniach o różnych odcieniach niebieskiego. Oczywiście element dziewczęcej garderoby musiał być odpowiednio podziurawiony i postrzępiony. Warto jednak wiedzieć, że od ostatniego sezonu bardzo duża liczba licealistek przerzuciła się na zdecydowanie ciemniejsze modele. Popularnością zaczęły cieszyć się czarne spodnie charakteryzujące się wybrakowaniem w okolicach kolan.

Krótkie legginsy

Elementem codziennej stylizacji stały się także sportowe legginsy. Nie są już używane tylko i wyłącznie do biegania czy jazdy na rowerze. Nastolatki łączą jednak legginsy z butami i elegancką górą.

Spodnie z lampasami

Warto wiedzieć, że z roku na rok coraz większą popularnością wśród nastolatek cieszy się styl glam-sport. Charakteryzuje się przede wszystkim umiejętnym połączeniem elegancji z wygodą. Młode dziewczyny powinny przede wszystkim bawić się modą, eksperymentować, a także próbować różnych stylizacji, które mogą na pierwszy rzut oka nie mieć ze sobą praktycznie nic wspólnego.

Połączenie elegancji i sportowego looku jest zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem dla młodych dziewczyn. Nastolatki, które interesują się modą doskonale zdają sobie sprawę, że lampasy podbijają światowe wybiegi.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że młode dziewczyny decydują się na założenie sportowych stylizacji nie tylko i wyłącznie na miasto, ale również do pracy. Wspomniany element dziewczęcej garderoby można bez żadnego problemu zestawić z modnymi butami. Nastolatki mogą założyć spodnie z lampasami do eleganckiej góry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here