Modne torebki, czyli jakie?

Na wstępie wyjaśnijmy sobie jedną rzecz – możesz zapomnieć o zakupie torebki, która nie będzie pasowała do Twojej osoby. Projektanci modnej galanterii stanęli w tym roku na wysokości zadania i zapowiadają się bardzo gorące sezony wiosenne i letnie anno domini 2022. Wszystko z troską o to, aby Twoja ulubiona, wybrana torebka komponowała się idealnie z osobistymi preferencjami i stylem życia. Jeżeli chcesz się przekonać jakie modele torebek będą królować nie tylko na wybiegach domów mody, ale także na ulicach, poświęć chwilę dla przeczytania poniższego tekstu.

Torebki kubełkowe i kopertówki

Styliści wskazują, że w obecnym sezonie wiosennym, jak i nadchodzącym letnim, nadejdzie czas na nową falę wyrafinowanych torebek kubełkowych, które są idealna do noszenia rozmaitych rzeczy, przydatnych w codziennym życiu. Szczególnie popularne powinny się okazać letnie, proste damskie torebki na ramię crossbody. Ich kompaktowy styl, zróżnicowany design i jasne tonacje kolorystyczne sprawdzą się doskonale podczas randek, firmowych kolacji czy podróży biznesowych. Takie modne torebki kubełkowe posłużą też znakomicie w czasie zakupów sklepowych.

Do łask wracają również podręczne torebki kopertówki. Tego rodzaju galanteria sprawdza się najlepiej w przypadku najbardziej niezbędnego trio: kluczy, portfela i telefonu. Nie martw się, zadbano w tym wypadku także o solidne górne uchwyty, klapki i zamki błyskawiczne, które zapewnią bezpieczeństwo.

Aktówki i torebki wiaderka

W sezonie wiosennym 2022 nie zapomniano oczywiście o zestawie funkcjonalnych aktówek, które mogą okazać się Twoim stylowym wyborem na laptopa i buty na dojazdy do pracy.

Na przestrzeni ostatnich lat widzieliśmy wiele pomysłów adaptacji toreb wiaderek, a w tym sezonie styl wiaderkowy ponownie ma zakrólować. Wykonane z gładkiej skóry, uzupełnione błyszczącymi wykończeniami i wysadzane kontrastowymi detalami, będą stanowiły idealne dopełnienie dla stylu modnych kobiet.

Torebki z rękodzieła

Warto tutaj wspomnieć jeszcze o jednym modnym rozwiązaniu, które może zapanować w najbliższym czasie, zwłaszcza na plażach latem tego roku. Mowa o stylowych torebkach wykonanych na szydełku. Miłośnicy rękodzieła zawsze cieszą się z sezonowych, samodziałowych torebek, które powstały w cichych warsztatach z wykorzystaniem materiałów obojętnych dla środowiska naturalnego. I wcale nie musza to być dzieła rzemieślników z wiejskich społeczności peruwiańskich dżungli.

Wiosna trwa, ale lato za pasem. Warto już dziś rozejrzeć się po ofercie sklepów i dokonać właściwego wyboru modnej torebki na resztę sezonu.

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *