Nowy trend! Spodnie w moro dla kobiet i mężczyzn

Moro kojarzy się ze stylem militarnym. Faktycznie, jest to taki utarty schemat. Zwykle oryginalne moro jest w odcieniach zieleni, jest to taki kolor, który wygląda tak, jakbyśmy się chcieli ukryć, gdzieś w krzakach. Ujednolicamy się z zielonym lasem czy podłożem. Spodnie moro są bardzo popularne. Jak się wyjdzie do miasta to można zobaczyć dużo ludzi w takich spodniach. Co ciekawe, nie jest to wcale zależne od wieku, kto nosi takie spodnie. Mężczyźni w różnym wieku chodzą w moro, podobnie jest z kobietami. Jednak najwięcej osób w moro, wydawać by się mogło, że zobaczymy wśród ludzi młodych. Nie do końca tak jest. Moro, jak widać, nie jest zarezerwowane tylko dla młodych i to może akurat jest fajne, że nikt nie ma wyłączności na ten fajny wzór. Moro może być dla każdego. Moro jest piękne i warto chodzić w moro, bo to po prostu pasuje każdemu. Moro jest w oryginale zielone, ale przecież nie jest wcale powiedziane, że takie musi być. Może być też w innych odcieniach. Dla kobiet może być nawet różowe moro, wcale nie takie oczywiste i banalne jakby się mogło wydawać.

Czy moro jest trendy?

Moro już chyba zawsze pozostanie trendy. To taki trend, który po prostu był od dawna dostępny i widoczny. To trend ponadczasowy. Trendy powinny nam służyć, powinny być dla nas. Zatem to my powinniśmy się nimi bawić. Bawmy się trendami tak, jak lubimy. Przyjazny trend, trend wszech czasów. Nie bójmy się wkładać ciuchów moro, niezależnie od tego czy jesteśmy starzy czy młodzi. Nie ma przecież ograniczeń wiekowych jeśli chodzi o noszenie pewnych ciuchów. To od nas zależy i od tego, co nam się podoba. Trendy mają nam służyć. Trendy mogą być dla nas dobre, Zatem bawmy się modą i chodźmy w tym, co akurat jest na topie. To my decydujemy co nam się podoba. Podporządkowywanie się modzie kojarzy się z czymś pejoratywnym. Moda nie musi jednak taka w istocie być. Może być ciekawa, a to my będziemy decydowali na ile pozostanie w tym wszystkim nasza. Ludzie na ulicy tworzą modę, a my – skoro wychodzimy z pracy, idziemy do sklepu czy po prostu jedziemy przez miasto na rowerze – decydujemy się na to, żeby ludzie nas widzieli. Jesteśmy niejako przyłapani na modzie.

Spodnie w moro dla kobiety

Spodnie moro dla kobiety nie muszą być banalne. Mogą być w różnych fasonach. Mogą to być rurki, ale mogą być przecież i spodnie dresowe. Każdy z nas może wybrać takie moro, jakie mu się podoba. Co do cen takich spodni, nie ma jakiejś jednej uniwersalnej ceny. Zależy na jaki konkretny model zwrócimy uwagę. Wiele zależy też od tego do jakiego sklepu się udajemy. Może być to luksusowy butik, a może być zwyczajna sieciówka, gdzie ciuchy są tanie i wiele młodych osób pozostawia tam znaczą część kieszonkowego, które zostaje od swoich rodziców. Ile przypadków, tyle różnych sytuacji, ale to od nas zależy jaki sklep wybierzemy. Wybierzmy zatem rozważnie. Wszystko zależy od nas samych.

Redakcja modnenewsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *