Trendy w modzie sylwestrowej

Czas płynie nieubłaganie. Rok 2019 powoli się kończy. Już za niecały miesiąc wszyscy będą świętować jego odejście, snując dalekobieżne plany na rok 2020. Taka okazja wymaga odpowiedniego przygotowania. Prawdopodobnie każdy ma już jakieś plany na Sylwestra, dlatego w tym momencie wypadałoby się zająć swoją noworoczną stylizacją. W tym roku trendy w modzie sylwestrowej nieco się zmieniły. Jakie sukienki okażą się więc najmodniejsze? Na jaką kreację warto się zdecydować, aby wzbudzić zainteresowanie wśród znajomych i rodziny?

Błysk i cekiny

Już teraz widać wyraźnie, że projektanci w tym roku postawili na cekiny. Są one dosłownie wszędzie! Już kilka miesięcy temu zaczęły powoli pojawiać się na jesiennych swetrach i bluzeczkach, ale robiły to dość nieśmiało, a teraz mogą wreszcie zaprezentować cały swój potencjał. Nie muszą się już ukrywać. Stają się głównym elementem wielu sylwestrowych kreacji. Niektóre suknie pokryte są w całości cekinami – wyglądają wprost zjawiskowo i na pewno nie da się ich nie zauważyć. A jeśli dla jakiejś kobiety to ciut za dużo, może ona zdecydować się na niewielkie błyszczące dodatki. Wśród sylwestrowych akcesoriów występują np. paski stworzone całkowicie z cekin. Wystarczy przepasać nimi „małą czarną”, aby w ciągu kilku sekund urozmaicić swój strój i stworzyć z niego coś niepowtarzalnego. Ciekawie!

Elegancja zawsze w modzie

Dla niektórych pań nawet założenie cekinowego paska będzie już szczytem odwagi, na który nie zechcą sobie pozwolić. Miłośniczki klasyki o wiele lepiej poczują się w eleganckich i prostych strojach, dlatego dla nich projektanci też przygotowali wiele wspaniałych propozycji. Jedną z nich jest oczywiście tradycyjna mała czarna. To po prostu krótka ciemna sukienka, którą powinna mieć w szafie każda kobieta. Zawsze sprawdza się tak samo dobrze. Jest na tyle uniwersalna, że można ją założyć zarówno na huczny bal sylwestrowy organizowany w luksusowym hotelu, jak i na zwykłą domówkę ze znajomymi czy imprezę w nocnym klubie. Trendy w modzie sylwestrowej co roku są zupełnie inne, ale mała czarna zawsze się wśród nich pojawia. Trzeba jej przyznać, że mimo swoich niewielkich rozmiarów posiada ogromną moc. Zawsze też dodaje kobiecości, fantastycznie podkreślając zgrabne kształty sylwetki.

Strój na sylwestra powinien być nieco bardziej odjazdowy i ciekawy od stylizacji zakładanych na „zwykłe” imprezy, ale nie należy z nim też za bardzo przesadzać. Na tak ważnym wydarzeniu warto bowiem czuć się komfortowo. A raczej żadna kobieta nie przetańczy całej nocy w sukience, którą cały czas będzie musiała poprawiać.

Redakcja modnenewsy.pl