Co warto wiedzieć o przedłużaniu rzęs?

Jeśli rozważasz przedłużenie rzęs, jedną z najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć, jest to, jakiego rodzaju kleju użyć. To może być trudna decyzja, ponieważ istnieje tak wiele różnych opcji. Czy chcesz klej na bazie wody czy na bazie oleju? Opcję bez lateksu czy z lateksem? Jaki jest czas trzymania?

Istnieje nieskończenie wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego kleju do przedłużania rzęs. Ale nie martw się, jesteśmy tu, aby pomóc ci przejść przez ten proces. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o wyborze idealnego kleju dla swojej nowej stylizacji rzęs!

Co to jest klej do przedłużania rzęs?

Klej do przedłużania rzęs ZJ Pro, taki jak np. https://projectlashes.pl/tag-produktu/zj-pro/ to silny klej używany do przyklejania sztucznych rzęs do rzęs naturalnych. Jest to trudny proces i powinien być wykonywany tylko przez profesjonalnego i doświadczonego technika, ponieważ siła kleju może spowodować uszkodzenia, jeśli zostanie zastosowany nieprawidłowo. Kleje do rzęs ZJ Pro są dostępne w różnych odmianach, zarówno długotrwałe, jak i krótkotrwałe, wodoodporne lub niewodoodporne, w różnych kolorach, w zależności od tego, czego życzy sobie użytkownik podczas przedłużania. Ważne jest jednak, aby użytkownicy zwrócili uwagę na ewentualne alergie i postępowali zgodnie z nimi, ponieważ niektóre marki klejów mogą być znane jako drażniące i powodować niepożądane reakcje podczas stosowania.

Jak nakładać klej na przedłużanie rzęs?

Nakładanie kleju do przedłużania rzęs ZJ Pro może na początku wydawać się trudne, ale ten proces wcale nie musi być trudny. Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz w zasięgu ręki swoje przybory: rzęsy, klej, pęsetę i różdżkę do tuszu. Aby nałożyć klej, trzymaj pęsetę w jednej ręce i umieść małą kroplę kleju na jej środku. Drugą ręką wyjmij pojedynczą rzęsę z opakowania i zanurz jej podstawę w kleju. Ważne jest, aby nie nakładać kleju na same włoski rzęs, ponieważ spowoduje to ich sklejenie i powstanie bałaganu, który nie będzie dobrze komponował się z Twoimi naturalnymi rzęsami. Następnie użyj pęsety, aby umieścić mokre rzęsy na wierzchu swoich własnych rzęs – uważając, aby nie ciągnąć ich zbyt mocno – i użyj różdżki do tuszu, aby rozczesać wszelkie grudki, które mogły powstać podczas aplikacji. Postępując zgodnie z tymi prostymi krokami i zachowując szczególną ostrożność podczas nakładania kleju do przedłużania rzęs, przekonasz się, że wystarczy kilka ćwiczeń, aby opanować tę technikę!

Redakcja modnenewsy.pl