Piękne kwiaty za rozsądne pieniądze

W naszej kulturze przyjęło się, że przy różnych okazjach wręczamy bukiety, a sale oraz stoły ozdabiamy efektownymi wiązankami. Niestety świeże kwiaty zakupione w kwiaciarni to ogromny wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Na szczęście odwiedzając giełdę kwiatową, będziesz mógł cieszyć się pięknem roślin za rozsądne pieniądze, a Twoja impreza nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Kiedy warto odwiedzić giełdę kwiatową

Głównymi klientami giełd kwiatowych są kwiaciarze, którzy prowadzą detaliczną sprzedaż, dlatego wielu handlarzy na giełdzie kieruje swoją ofertę przede wszystkim do nich. Oznacza to, że nie będzie mógł kupić dziesięciu róż lub pięciu goździków, ponieważ na danym stoisku wymagana jest minimalna ilość wiązanek. Właśnie dlatego nie ma sensu odwiedzać giełdy, gdy chcesz nabyć tylko mały bukiecik. Jest to jednak idealne rozwiązanie dla osób chcących przystroić salę weselną, dom na ważne wydarzenie rodzinne itp. Ogromny wybór roślin doniczkowych, ciętych tulipanów, gerber oraz innych gatunków sezonowych pozwoli Ci na zrealizowanie każdego planu.

Dlaczego zakupy na giełdzie kwitowej są opłacalne

Udając się na giełdę kwiatową taką jak ta, która znajduje się w Elizówce, po większą ilość roślin omijamy marżę sprzedawcy detalicznego. Jak wiadomo, bukiety w kwiaciarniach są obecnie bardzo drogie. Przeważnie jedna długa róża to koszt przekraczający 10 zł. Na giełdzie cena za sztukę tego samego kwiatka będzie znacznie niższa. Dzięki temu szykując wystrój sali weselnej, kościoła, domu na chrzciny, komunię lub nawet święta Bożego Narodzenia wydasz znacznie mniej. Poza tym nigdzie nie znajdziesz tak dużego wyboru roślin, jak na giełdzie. Taka hurtownia zapewni Ci dostęp do wszystkich znanych kwiatów klasycznych, ale także do egzotycznych odmian storczyków, mniej znanych rodzajów tulipanów, rzadko spotykanych piwonii. Z takim asortymentem stworzysz bukiet ślubny jak ze snów, a do tego każdy będzie zazdrościł pięknych dekoracji stołów.

Giełda kwiatowa, z której ofertą zapoznasz się pod tym adresem internetowym https://www.elizowka.pl/oferta/gielda-kwiaty jest idealną opcją dla profesjonalistów, ale także dla amatorów. Niższe niż w kwiaciarniach ceny i wiele możliwości zadowoli każdego. Możesz być pewny, że gdy raz odwiedzisz giełdę kwiatową, będziesz często tu wracał. Z taką ofertą jesteś gotowy na każdą okazję, od ślubów, komunii i chrztów, aż po hucznie obchodzone urodziny, Wielkanoc i święta Bożego Narodzenia.

 

Redakcja modnenewsy.pl