Wysokiej jakości manicure

0
57

Harmonijnie dobrane odcienie kolorowej powłoki, ich skład i umiejętność aplikacji, oczywiście, odgrywają dużą rolę. Ale nadal należy skupić się na stanie samych paznokci.

Przerzedzone, prążkowane, warstwowe i kruche paznokcie mogą dostarczyć wielu nieprzyjemnych momentów ich właścicielowi. I nie chodzi tylko o wygląd!

Kolorowe lakiery

Ważny fakt: kolorowe lakiery na uszkodzonych paznokciach są noszone przez bardzo krótki czas. Ze względu na ich zwiększoną plastyczność i kruchość, która prowadzi do odprysków i rozwarstwień powłoki. Szkoda, gdy pięknie dobrany kolor lub wzór cieszy nie dłużej niż 1-2 dni.

Oczywiście możesz wzmocnić paznokcie Sztuczną powłoką u profesjonalisty, ale jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zwolennikiem tej metody, nie martw się! Jest wyjście. Zastosuj serum do paznokci.

Podstawą wysokiej jakości manicure są zdrowe paznokcie.

Zawsze przywiązujemy dużą wagę do kwestii zachowania zdrowia naturalnych paznokci, dlatego w asortymencie dostępnych środków znajdują się środki uelastyczniające i regenerujące.

Jak postępować z paznokciami?

Etap I: oczyszczanie
Po usunięciu starej powłoki i uformowaniu wolnej krawędzi paznokcia pozostaje sprawa naskórka.

Produkty do skórek są podzielone na dwa rodzaje: te, których używasz w początkowej fazie manicure i końcowe (nawilżanie i odżywianie).

Aby odpowiednio zmiękczyć szorstką skórę i usunąć zadziory, potrzebujesz skutecznego, ale niezbyt agresywnego środka. Na przykład żelu do zmiękczania i usuwania skórek.
Na płytkę stosuj serum wzmacniające paznokcie. Należy nałożyć żel na naskórek i płytkę paznokcia i po 2 minutach delikatnie go oczyścić. Jeśli naskórek jest początkowo sztywny i niewystarczający, po użyciu produktu zalecamy dalsze trzymanie rąk w wannie z ciepłą wodą i dalsze oczyszczanie.

II etap: ochrona, odbudowa, wzmocnienie. Tu dobrze zadziała regenerum do paznokci. Odbudowuje zniszczoną płytkę i wzmacnia jej powierzchnie. Później można śmiało wykonywać wszelkie prace na tak przygotowanym gruncie.

eluno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here